Bizi Takip Edin -          

Telefon : 0090 212 612 15 12

Mail : info@artmak.com.tr

HAKKIMIZDA » ArtMak Makina San.Tic.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

20Mayıs

ARTMAK, PVC VE ALÜMİNYUM KAPI VE PENCERE MAKİNELERİ ÜRETİMİNDE DÜNYADA TANINAN, TÜRKİYE’DE DE LİDER KONUMDA OLARAK BİLİNEN “MURAT MAKİNE” FİRMASININ EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ UZMAN KADROSUNDA GÖREV ALMIŞ PERSONELLERİ TARAFINDAN SEKTÖRÜN AÇIĞINI KAPATMAK VE SEKTÖRE YENİ BİR SOLUK GETİRMEK İÇİN 2012 YILINDA KURULMUŞ VE FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.

2012 YILINDAN BU YANA ÖZELLİKLE MURAT MARKA MAKİNELERE HER KONUDA TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA SUNAN MURAT MAKİNE’NİN ANLAŞMALI TEK YETKİLİ SERVİS FİRMASI OLAN ARTMAK, HER GEÇEN GÜN KADROSUNU ZENGİNLEŞTİREREK, ÜRÜN GAMINI VE ALTERNATİFLERİNİ ÇOĞALTARAK, MÜŞTERİ MENFAATLERİ ODAKLI YENİ ANLAŞMALAR YAPARAK VE YENİ ATILIMLAR YAPARAK YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞINI, KALİTELİ VE ORJİNAL YEDEK PARÇA VE SARF MALZEMELERİ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE SUNMAYI İLKE EDİNEN FİRMAMIZ, MAKİNE SEKTÖRÜNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN, KALİTESİ TARTIŞILMAZ ÜRÜN GAMINA 2013 YILI SONU İTİBARİYLE ALANINDA TÜRKİYENİN EN KÖKLÜ VE LOKOMATİFİ OLARAK BİLİNEN “MAKİNE TAKIM ENDÜSTRİSİ” İLE PVC VE ALÜMİNYUM İŞLEME TAKIMLARI TEK YETKİLİ BAYİ ANLAŞMASI İMZALAYARAK GÜCÜNE GÜÇ KATMIŞTIR. 

HER GEÇEN GÜN YENİ YATIRIMLAR YAPARAK SÜREKLİ BÜYÜYEN, MEVCUT TECRÜBELERİNİ GELİŞTİREN FİRMAMIZ, ALANINDA LİDER OLMAYI HEDEFLEMİŞTİR.

2014 YILI İTİBARİYLE TÜRKİYE’NİN BİRÇOK BÜYÜK ÜRETİCİSİNE HİZMET VEREN ARTMAK, AYNI ZAMANDA BAŞTA RUSYA, ROMANYA VE İRAN OLMAK ÜZERE DÜNYANIN 9 ÜLKESİNE YEDEK PARÇA VE SARF MALZEME İHRAÇ ETMEKTE, TEKNİK SERVİS HİZMETİ SUNMAKTADIR.

MÜŞTERİNİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA KENDİ TESCİLLİ MARKASI OLAN “SALDO” MARKASI ADI ALTINDA ÖZEL YAPIM MAKİNELER ÜRETEN FİRMAMIZ, BU ALANDA DA BÜYÜMEYİ VE GELİŞMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR.

Arama

Yeni Paylaşımlar